USM BLACK.

Akustyczne ściany przesuwne.

Rw do 54 dB potwierdzone atestem ITB.

Ściany mobilne przesuwne USM BLACK.

Nowatorskie rozwiązanie. Solidna konstrukcja. Łatwość obsługi.

System przesuwnych ścian działowych LOEVE umożliwia szybki podział pomieszczeń - cechuje go wysoka dźwiękoszczelność, funkcjonalność oraz różnorodność materiałów wykończeniowych. System LOEVE składa się niezależnych modułów jeżdżących po torze umieszczonym w suficie. System nie posiada prowadnic przypodłogowych. Przy składaniu moduły ściany umieszczane są w parkownicy.

Wysoka jakość użytych materiałów jak również precyzja montażu zapewniają bezproblemową obsługę i szybką zmianę podziału pomieszczeń, grup konferencyjnych, gości restauracji czy też podziału pomieszczeń biurowych. Ściany LOEVE są produkowane w oparciu o własną technologię.

Materiały wykończeniowe

Ogromna gama materiałów wykończeniowych sprawia, że powierzchnia ścian nieodzownie współgra z charakterem wnętrza. W zależności od potrzeb ściany mobilne mogą być dekorowane praktycznie wszystkimi możliwymi technikami.

Laminaty 

Laminaty są materiałem najczęściej stosowanym w wykańczaniu ścian mobilnych ze względu na swoją wysoką jakość, trwałość oraz niską cenę. Producenci laminatów oferują bogaty wybór faktur zewnętrznych o zróżnicowanych strukturach. Standardowa kolekcja naszej firmy opiera sie na laminatach firmy KRONOPOL, KRONOSPAN oraz PFLEIDERER. Jeśli zachodzi potrzeba stosujemy laminaty (CPL lub HPL) innych marek, wybranych przez zamawiającego bądź projektanta. 

Forniry 

Fornir naturalny lakierowany stosowany jest w pomieszceniach o wysokim standardzie. Zastosowanie forniru jako materiału wykończeniowego pozwala na podniesienie walorów estetycznych pomieszczenia. Standardowa kolekcja fornirów oferowanych przez naszą firmę zaspokoi potrzeby estetyczne każdego inwerstora. Istnieje również możliwość zastosowania fornirów z dowolnych kolekcji.

Tapety

Ogólnodostępne tapety idealnie nadają się na ściany mobilne LOEVE. Do dekoracji ścian stosujemy tapety z kolekcji wskazanej przez Klienta.

Ściany malowane

Ściany mobilne mogą być malowane w dowolny wybrany kolor. Do malowania ścian stosowane są farby wskazane przez Klienta. Ściany malowane można przemalowywać, ponieważ ich struktura zewnętrzna jest taka sama, jak w przypadku zwykłej ściany. Ściany po pomalowaniu farbą można również polakierować: nadaje to kolorom ściany nowego blasku, nasycenia oraz sprawia, że farba jest odporna na zabrudzenia.

Ściany mogą być również pokryte freskami - istnieje możliwość zamówienia ściany z dowolnym malowidłem dopasowanym do estetyki wnętrza. Stosując farby z dodatkiem żelaza, możemy uzyskać powierzchnię, na której można umieszczać swoje notatki za pomocą magnesów.

W każdej sytuacji, w zależności od potrzeb i wymagań Klienta, stosowane są inne materiały wykończeniowe.

Oprócz najczęsciej używanych materiałów wykończeniowych stosujemy również: 

  • drewno
  • lustro
  • blachę
  • szkło
  • oraz inne wg. upodobań.

Wydruki wielkoformatowe

Na ściany mobilne mogą być również naklejone dowolne fotorealistyczne wydruki wielkoformatowe, które po polakierowaniu przypominają malowidła naścienne. Technika druku cyfrowego zapewnia wysoką jakość obrazu oraz trwałość oraz nieograniczone możliwości dla projektanta wnętrza.

Tablice

Moduły mogą być wykonane z materiałów, po których można pisać. Stosując takie rozwiązanie, można uzyskać powierzchnię przydatną w salach wykładowych i szkoleniowych, gdzie tablica stanowi jeden z głównych elementów sali.

Techniki łączone

Każdy z materiałów może być łączony ze sobą, w celu stworzenia struktury idealnie dopasowanej do wnętrza pomieszczenia.